TalentLink

SABA&Lumesse

TalentLink


TalentLink jest solidnym i elastycznym rozwiązaniem do rekrutacji i śledzenia aplikacji, które umożliwia dużym i średnim organizacjom identyfikowanie, angażowanie i zatrudnianie najlepszych talentów w dowolnym miejscu na świecie, przy jednoczesnym spełnianiu lokalnych wymagań. Zapewnia automatyzację, łatwość użytkowania i dystrybucji, aby procesy rekrutacji były jak najbardziej wydajne i skuteczne.

Nigdy nie było tak ważne, aby mieć strategię przyciągania talentów, która wykorzystuje wiele kanałów z szybkimi i łatwymi procesami, aby znaleźć i zabezpieczyć najlepszych ludzi przed konkurencją. SABA&Lumesse TalentLink poprawia wydajność rekrutacji dla klientów wszystkich typów i rozmiarów.

Niezależnie od tego, czy jesteś małym zespołem, średniej wielkości firmą, krajowym liderem (np. ORLEN, Cersanit), czy jedną z wielu naszych globalnych marek (np. Heineken, France Telecom – Orange i Tommy Hilfiger), potężna, konfigurowalna technologia SABA&Lumesse TalentLink zapewnia prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Dostępny w ponad 60 językach i oparty na najnowocześniejszej technologii Web 2.0, dostarczanej jako SaaS, SABA&Lumesse TalentLink jest innowacyjny i intuicyjny, wspierając złożone globalne kampanie rekrutacyjne absolwentów równie łatwo, jak kluczowe spotkania kadry kierowniczej.

Szybki i łatwy: Potężna i intuicyjna technologia oparta na aplikacji przyspiesza proces rekrutacji i pomaga podejmować lepsze decyzje o zatrudnieniu. Będziesz mógł koordynować i przyspieszać zatrudnianie zadań menedżera, a czas HR zostanie zwolniony, aby dodać wartość w innym miejscu. Personalizacja pracy: spersonalizowane obszary robocze i dedykowane portale internetowe ułatwiają codzienną pracę i ograniczają poleganie na zewnętrznych rekruterach, zmniejszając koszty rekrutacji
Większa kontrola: połącz wszystkie bezpośrednie i pośrednie elementy swoich działań związanych z przyciąganiem talentów i pozyskiwaniem talentów w jednej bezpiecznej przestrzeni internetowej, ze wszystkimi zaletami technologii SaaS. Widoczność i łatwość obsługi: Zbuduj wysokiej jakości portale kariery, które przemawiają zarówno do kandydatów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, umożliwiając im szybkie i łatwe śledzenie ich statusu aplikacji.
Zidentyfikuj najlepsze kanały: Niezależnie od tego, czy znajdziesz talent za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook czy LinkedIn, czy agencje rekrutacyjne preferowanych dostawców, tablice ogłoszeń czy firmy outsourcingowe, Lumesse TalentLink sprawia, że ​​jesteś bardziej efektywny, generując szczegółowe raporty, które pozwalają zobaczyć, które źródła są najbardziej skuteczne. Zarządzaj zgodnością: bądź bezpieczny, wiedząc, że Twoja organizacja przestrzega lokalnych przepisów dotyczących zatrudnienia i ochrony danych, a także własnych wewnętrznych zobowiązań dotyczących różnorodności.
Podniesienie profilu HR: Ułatwienie życia zatrudnionym menedżerom dzięki zautomatyzowanym procesom i cennym raportom i analizom, pokazującym, że HR jest prawdziwym partnerem biznesowym.

Rekrutacja


Rozwiązanie SABA&Lumesse Talent Acquisition obejmuje wszystkie aspekty rekrutacji – od zapotrzebowania do wejścia na pokład. Jest to platforma współpracy, która skupia menedżerów ds. Rekrutacji, rekrutujących, pracowników, kandydatów, wykonawców i agencje w jednym elastycznym systemie.

TalentLink jest zbudowany na bogatej w funkcje platformie SaaS odpowiedniej dla organizacji każdej wielkości. Jest łatwy do wdrożenia, bezproblemowo integruje się z istniejącymi systemami, regularnie aktualizuje i spełnia surowe standardy bezpieczeństwa danych
i prywatności. Nasz produkt jest innowacyjny i intuicyjny, wspierając kompleksowe globalne kampanie rekrutacyjne absolwentów równie łatwo, jak kluczowe spotkania menedżerskie.

Nasze rozwiązanie to jedyne na świecie prawdziwe globalne rozwiązanie do pozyskiwania talentów na żądanie, zaprojektowane, aby pomóc globalnym organizacjom znaleźć i pozyskać lokalnych talentów w skali światowej.

Kontakt:


Michał Karlikowski – Dyrektor Zarządzający/ Konsultant Wdrożeniowy TalentLink
E-mail: michal.karlikowski@kalatea.eu
Tel: 513 121 292


Łukasz Białczak – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu/ Konsultant Wdrożeniowy TalentLink
E-mail: lukasz.bialczak@kalatea.eu
Tel: 502 729 522