TalentLink

TalentLink jest solidnym i elastycznym rozwiązaniem do rekrutacji i śledzenia aplikacji, które umożliwia dużym i średnim organizacjom identyfikowanie, angażowanie i zatrudnianie najlepszych talentów w dowolnym miejscu na świecie, przy jednoczesnym spełnianiu lokalnych wymagań. Zapewnia automatyzację, łatwość użytkowania i dystrybucji, aby procesy rekrutacji były jak najbardziej wydajne i skuteczne.

Nigdy nie było tak ważne, aby mieć strategię przyciągania talentów, która wykorzystuje wiele kanałów z szybkimi i łatwymi procesami, aby znaleźć i zabezpieczyć najlepszych ludzi przed konkurencją. SABA&Lumesse TalentLink poprawia wydajność rekrutacji dla klientów wszystkich typów i rozmiarów.

Niezależnie od tego, czy jesteś małym zespołem, średniej wielkości firmą, krajowym liderem (np. ORLEN, Cersanit), czy jedną z wielu naszych globalnych marek (np. Heineken, France Telecom – Orange i Tommy Hilfiger), potężna, konfigurowalna technologia SABA&Lumesse TalentLink zapewnia prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Dostępny w ponad 60 językach i oparty na najnowocześniejszej technologii Web 2.0, dostarczanej jako SaaS, SABA&Lumesse TalentLink jest innowacyjny i intuicyjny, wspierając złożone globalne kampanie rekrutacyjne absolwentów równie łatwo, jak kluczowe spotkania kadry kierowniczej.

TalentLink


Kontakt:


Michał Karlikowski – Dyrektor Zarządzający/ Konsultant Wdrożeniowy TalentLink
E-mail: michal.karlikowski@kalatea.eu
Tel: 513 121 292


Łukasz Białczak – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu/ Konsultant Wdrożeniowy TalentLink
E-mail: lukasz.bialczak@kalatea.eu
Tel: 502 729 522