ADAM FILA

adamDyrektor Finansowy

Tel: 503 041 374
E-mail: adam.fila@kalatea.eu

Specjalizacja:

– doradztwo zawodowe
– planowanie i zarządzanie finansami
– obsługa procesów kredytowych oraz sprzedaż.

Adam to urodzony analityk i doradca. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej. Wielokrotnie doceniany i nagradzany za wyniki sprzedaży oraz relacje z klientami. Pracował dla Kredyt Banku S.A., Banku Zachodniego WBK S.A., oraz BRE Banku S. A.

Na swoim koncie ma wiele zakończonych sukcesem procesów inwestycyjnych sfinansowanych w oparciu o fundusze komercyjne i publiczne. Jest ekspertem w obszarze procesów kredytowych. Przez swoich klientów jest ceniony za wysoki poziom profesjonalizmu oraz proaktywne podejście w poszukiwaniu źródeł finansowania.

W ciągu ostatnich pięciu lat zajmował się doradztwem biznesowym oraz zawodowym. Tworzył i oceniał biznes plany a także doradzał w projektach unijnych mających na celu rozwój przedsiębiorczości. Posiada doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji.

Jest osobą odpowiedzialną i sumienną. Zadania realizuje dokładnie i z dużym zaangażowaniem.
Adam jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku ekonomia oraz Politechniki Warszawskiej kierunek wycena nieruchomości (studia podyplomowe).

W KALATEA Sp. z o.o. pełni funkcję Dyrektora Finansowego. Jest odpowiedzialny za kształtowanie strategii inwestycyjnej i finansowej firmy.

Zainteresowania: historia Polski, film i sport w szczególności koszykówka i piłka nożna.